Το σχολείο μας

Μετακομίζουμε !

Το Σχολείο μας μετακομίζει !!

Πριν από λίγες μέρες άρχισε η διαδικασία μεταστέγασης του σχολείου μας στο νέο κτήριο, το οποίο βρίσκεται στην περιοχή Ροδοπούλα, σε μικρή απόσταση (1 km) από το προηγούμενο σχολικό συγκρότημα που μας φιλοξενούσε μέχρι σήμερα.

Παρακαλούμε τους γονείς και κηδεμόνες που θα προσέλθουν για τις εγγραφές της νέας σχολικής χρονιάς να δείξουν κατανόηση, καθώς το τηλέφωνο και το fax του σχολείου δεν λειτουργούν προσωρινά λόγω των εργασιών του ΟΤΕ.

Οι εγγραφές και μετεγγραφές θα γίνονται κανονικά από Δευτέρα 01/09/2014 στο νέο μας κτήριο από τις 8:30 π.μ. έως τις 13:30 μ.μ.

Η Διευθύντρια, ο σύλλογος διδασκόντων και ο πρόεδρος του συλλόγου γονέων και κηδεμόνων καταβάλλουν κάθε δυνατή προσπάθεια για να είναι το σχολείο έτοιμο να σας υποδεχθεί ...

Καλή σχολική χρονιά!

DSC01482  DSC01484